SADECE GÜVENLİĞİNİZİ DÜŞÜNÜR

 

 

Ürün Kategorisi

Haberler

Hakkımızda

 

İş Güvenliği

Firmamız 2009 tarihinde kurulmuş olup, 2004 yılından bu yana sektörde edinmiş olduğu İŞ GÜVENLİĞİ alanındaki tecrübeleriyle ihtiyacınızı belirleyerek doğru ve kaliteli ürünleri sizlere sunmayı hedeflemiştir. Ayrıca Güvenlik ağları üretimindeki profesyonel çalışma ve uygulamalarla çözüm ortağınız olmayı arzulamaktayız. Düşme durdurma sistemleri alanında Danışmanlık Hizmeti sunmaktayız.

 

ZAGUN İş Güvenliği profesyonel kadrosu ile sizlere 89/686-EEC Kişisel Koruyucu Donanım Direktiflerini sağlayan CE sertifikalı ürünleri Avrupa standartlarında servis ve kaliteli ürün portföyü ile hizmetinize sunuyoruz.

 

Portföyümüzde:

 

Güvenlik Ağ üretimi ve Emniyet Kemerleri başta olmak üzere her türlü ihtiyacınıza karşılık verecek tüm Kişisel Koruyucu Donanım ürünleri bulunmaktadır. Yüksek binalarda ve gökdelenlerde düşme engelleyici konstrüksiyon sistemlerini uygulamaktayız.

 

 

 

İnternet Reklamcılığı

Firmamız İş Güvenliği sektörürünün dışında İnternet Reklamcılığı ve Web Tasarım alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir.İlk olarak 2009 yılında Okul öncesi eğitim sektöründe anaokulu,yuva ve kreşlerin bulunduğu bir portal olan www.cocukyuvaniz.com içerik portalını yayına soktuk ve.2010 yılında da web reklamcılığı ve tasarım alanında da 4 yeni portal daha yayına sokmayı planlamaktayız.Ayrıca internet projelerinizin gelir odaklı planlaması konusunda da danışmanlık hizmeti

 

Planlanan Portal Sektörleri

 

Otelcilik ve Tatil

Barter Sektörü

Güvenlik Sektörü

Sağlık Sektörü

 

İnternet Hizmetlerimiz:

 

* Web Tasarımı (Hazır veya Müşteriye Özel)

* CMS

* İnternet Reklamcılığı ve Gelir odaklı Satış Danışmanlığı

* Bülten,Banner,Logo,Katalog Tasarımı

* Hosting

* Animasyon ve 3D tasarımlar

 

 

 

 

Asics Running Shoe Asics Running Shoe asics onitsuka tiger Asics Running Shoe asics shoes Babyliss 230 babyliss straighteners babyliss hair straightener moncler outlets supra on sale ugg boots on sale cartier bracelets cartier ring cartier ring cartier bracelet cheap ghd cheap ghd Tory Burch Sale Birkenstock Shoes Tory Burch Sale hogan interactive hogan sale hogan shoes sale